Оголошення

До відома юридичних та фізичних осіб, зацікавлених у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації робітничих кадрів залізничного профілю

Протягом липня-серпня 2015 року проходить подання та узагальнення заявок відокремлених підрозділів залізниці та сторонніх організацій щодо навчання робітничих кадрів і формування контингенту слухачів ХЦПО на наступний навчальний рік.

За інформацією щодо умов вступу, термінів та вартості навчання просимо звертатися до адміністрації центру або інженера з підготовки кадрів за телефонами, вказаними на сторінці Контакти.

Перелік професій з термінами їх підготовки містяться на сторінці Терміни навчання, кваліфікаційні вимоги до обраних професій містяться на сторінках розділу Підготовка кадрів.

Фізичні особи, які мають бажання отримати одну з професій, відповідають освітньо-кваліфікаційним вимогам та не мають медичних обмежень, можуть здійснити навчання на контрактній основі.

Просимо звертатись із заявками на навчання у терміни:

підрозділи залізниці - до 27 серпня 2015 року;

юридичні та фізичні особи – до 10 вересня 2015 року.

Звертаємо вашу увагу, що комплектування навчальних груп здійснюється також і протягом навчального року, в залежності від плану-графіку їх навчальних періодів (див. сторінку План підготовки)