Харківський центр професійної освіти

Структурний підрозділ «Харківський центр професійної освіти»

регіональної філії «Південна залізниця»

публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»

ХЦПО

Наше сьогодення

У 2009 році, згідно до наказу 171/Н від 23.07.09 р., Харківська технічна школа ( ХТШ ) була перейменована в Харківський центр професійної освіти, з метою розширення сфери діяльності по наданню освітніх послуг та задоволення потреби залізниці у кваліфікованих кадрах, організації курсів цільового підвищення кваліфікації.

Сучасна навчально – матеріальна база школи складається з учбового корпусу на 450 місць та навчально-побутового комплексу на 300 місць. В учбовому корпусі обладнані 14 спеціалізованих кабінетів та 2 лабораторії. Для проведення практичних робіт, на території школи обладнано 3 полігони: колійного господарства (280 м2), вагонного господарства (340 м2), СЦБ та зв’язку (50 м2).

Для слухачів школи діє технічна бібліотека з читальним залом, книжковий фонд яких складає понад 13 тис. примірників, актовий зал на 160 місць, Центр інформаційних технологій на 16 автоматизованих робочих місць, комп’ютерний клас на 12 місць. Навчальні кабінети обладнані персональними комп’ютерами та проекційним обладнанням.

Навчально-побутовий комплекс забезпечує місцями для проживання усіх слухачів, які мають у цьому потребу, має автономне опалення, централізоване холодне і автономне гаряче водозабезпечення. На кожному поверсі триповерхової будівлі навчально-побутового комплексу обладнані кімнати самопідготовки та кімнати відпочинку для слухачів.

В навчально-побутовому комплексі діє спортивно-тренажерний зал, укомплектований приладдям для ігрових видів спорту, спортивних вправ та важкої атлетики, обладнаний спортивний майданчик. Культурно-масові заходи проводяться в оновленому актовому залі навчально-побутового комплексу.